Модельный ряд Fiat

Отзыв о Fiat Linea 2010 года

Автомобиль: Fiat Linea 2010 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 1500 км, двигатель - 1.4 бензин, комплектация - Active
Автор: Тарас (Украина, Червоноград)   26.07.2011

Куплена місяць назад. Читайте плюси та мінуси. В загальному - приємне, якісне та стильне авто за свої гроші.

Плюсы автомобиля: Великий салон (сідаю сам за собою при рості 1.90м і 110кг ваги). Великий багажник. Економна (вкладався в паспортні дані по витраті палива при спокійній їзді хорошою дорогою). Зручні сидіння. Вдала конструкція складання задніх сидінь (пряма площадка з багажником). Інформативне рульове, передбачуване керування. Тихий мотор. Хороша звукоізоляція салону. Високий кліренс. Доволі хороший пластик (в Фокусі кращий, в Акценті - гірший). Не смердить. Акуратна підсвітка. Логічний бортовий компютер. Відсутність нульового ТО.

Минусы автомобиля: Жорстка підвіска (субєктивно). Не проглядається капот та багажник навіть при високому рості, тому паркування на "око". Шумна КПП. Не завжди вмикається задній хід з першого разу (можливо проблеми з моєю ненавченістю керування РКПП). Відсутні бризговики - ПОСТІЙНО "!!!" заляпуються двері та задні крила. (в офіційного дилера - 600грн з встановленням). Нехватка потужності при обгоні - іноді доводилось крутити мотор поза 4000 щоб не вліпитись в зустрічне авто. Мілкі дитячі хвороби - не відкривається багажник ключем, відклеїлась ізоляція під панеллю біля переднього пасажира, відвалилась заглушка в кришці багажника, зірвався один з обприскувачів скла. Відсутність аксесуарів в вільному продажу (ковриків, бризговиків і т.д.) Відсутність відчуття "суцільності авто" - торпедо не жорстко закріплене, люфти важеля ручного гальма та інші дрібниці. Дуже маркі сірі вставки оббивки салону - чистка Ванішом 2-3 рази на місяць гарантовано. Дорогі аксесуари і доукомплектація у офіційного дилера - бризговики 600грн, коврики гумові - 600грн (придбав універсальні на першій ж буді автобазару за 200грн, підійшли майже ідеально), коврик в багажник - 400грн, захист двигуна 1200грн, і самий шик = встановлення магнітоли - 350грн (!!!), при тому що в інструкції з експлуатації показано як самому встановити магнітолу за 2-3хвилини. При любих маніпуляціях - знімання з гарантії. Слабкий акумулятор (як від мопеда). При 3000 об. - 100км/год. Після 140 гуляє починає гуляти по дорозі.

Совет покупателю: Якщо є можливість - беріть турбо-версію. Хороша альтернатива новому Акценту та Симболу. Унікальність авто ( у Львові поки що побачив лише 1 Fiat Linea). Якщо б не багажник - не роздумуючи взяв б Grande Punto, все таки турецька збірка Linea трішки відчувається.

Нехватка потужності при обгоні - іноді доводилось крутити мотор поза 4000 щоб не вліпитись в зустрічне авто?!!!!!! Це нормальна практика! Я в ланосі розкручую до 6 ти об. практично завжди

hlon

Та де то нормальна практика? Мені для обгонів цілком вистачає 3000-3500. Я не пригадую, щоб в мене до 4000 колись доходило. (в мене 1.4, 77 к.с.). Можливо, мій стиль обгону такий акуратний, я ніколи не понижую передачу для обгону, навпаки, вихожу на 5, і йду на обгін ще з дистанції, вже маючи запас швидкості - не люблю, коли мотор реве, як літак на зльоті. А вона цілком нормально тягне - я би не сказав, що відчуваю якусь проблему з прискоренням на 5 швидкості (за винятком руху під горку). Якось-то йшов по трасі близько 140 км/год, тахометр при цьому до 4000 не доходив.

Тарас

До 6000 ще не ризикував з двох причин - по перше авто ще обкатується, по друге не такий я ризиковий хлопець щоб виконувати такі небезпечні обгони. Це лише субєктивна думка, до Linea було Audi 100 2.8л Квадро автомат, тому поки що проходить процес привикання зміни 180 коняк на 80, динаміка звичайно не та.

павел

Не согласен с жесткой подвеской отличная упругая энергоемкая подвеска, без кренов и клевков

hlon

Згоден - підвіска в самий акурат.

headbanger

Но конические пружины не помешали бы.

eravodoleya

Вы шутите, сзади с ростом 1,9 м можно сесть только полулежа !!! Голова упирается в потолок при вертикальной посадке .

hlon

При 1м 82 см мені добре сидіти на задньому. Причому посередині відчутно більше місця для голови, ніж по краях.

Ні, не жартую. При мому зрості 190см та 105кг ваги, і вже майже 10000км на Fiat Linea - так, на задньому сидінні зручно їздити при моїх габаритах. Може ваше "зручно" відрізняється від мого. Звичайно, над головою не має ще метра вільного простору - для таких вимог купляйте Гелентваген.

hlon

Не завжди вмикається задня передача... А в мене погано вмикається 5 передача, щось блокується і треба прикладати силу. На сервісі поки-що не розібрались, хоча несправність підтвердили. Можливо, якісь недоліки конструкції коробки. До невидимості капота і багажника швидко звик і жодного дискомфорту не відчуваю. Багажник відкривається ключем, просто кришку для цього треба притиснути зверху вниз рукою, бо інакше можна ключ поламати - кришка туго сидить. Наразі після року експлуатації мені нічого не відвалювалося ні в салоні, ні на кузові. Сидіння ще ні разу не чистив, нічого страшного. А от торпеда дійсно нещільно тримається купи, час від часу щось деренчить, і перестає, якщо його приперти рукою. По акумулятору не скажу, бо не розбираюсь, як визначити, слабий він, чи сильний. У всякому разі, машина справно заводилась що влітку, що взимку в морози, тому на акумулятор не скаржуся. А от чи гуляє машина по дорозі на швидкості понад 140 - з великим інтересом випробую це, коли потраплю на відповідну трасу, де можна і можливо ганяти швидше.

hlon

Випробував "гонку" по автостраді, розігнав Лінейку (1.4, 77 к.с.) понад 150 км/год, тахометр пішов за 4000 об, і з'явилось відчуття, ніби машина надривається, так що дуже хотілося включити 6 передачу, якої, на жаль, нема. Різко зріс розхід палива - до 7-8 л/100 км. Побачивши, як опускається стрілка індикатора палива, я скинув до 110-120, шкода було бензин так палити. По дорозі нічого не гуляє, машина як крейсер тримає курс на 150 з хвостом км/год. Це була нормальна якісна польська автострада. Може, по нерівній поверхні вона і гуляє.

Повністю згідний, величезне значення має якість, рівність, ухили і т.д. дорожнього покриття.

olia83

Хочу оставить свой отзыв за фиат- линея и фиат -добло , обе машины были куплены в салоне новыми, ездим часто но на короткие расстояния по прошествии двух лет вовремя в срок , как написано в сервисной книжке, проходим первое ТО на 15 000 км, чтобы не сниматься гарантийного сервиса. В гарантийном сервисе четко написано 2 года или 100 000 км, в первое ТО обошлось в 1500 гривен, все что нужно было заменено , оплачено , хотя мне на сервисе не сказали что 2 года проходит и снимается с гарантии , без объяснений им это выгодно. На 20 000 км. дает течь система охлаждения , с заменой жидкостью и работой , устранения неполадки обошлось 460 гривен за свой счет, прошли 800 км, и снова та же история. Поняли машину на подъемнике , разобрали , оказывается надо было поменять прокладку , стоимость 285 гр. 15 гр-хомут, 150гр - работа , все за свой счет, остался очень не приятный осадок а главное где гарантия что через 1000 км. опять не появится течь , Это всё было про фиат - добло . За фиалт -линея , 1 - ТО обошлось 1660 гр. по же выяснилось, в Херсоне это стоит дешевле, в целом машиной довольны . Поставили газо-установку , расход топлива зимой газа 11 литров, спрашивал у других владельцев линея с пробегом за 100 000 км. особых нареканий нету, На официальном СТО ВСЕ ОЧЕНЬ ДОРОГО, И НА КАЖДОМ ШАГУ ОБМАНЫВАЮТ ( Николаев)

Про погане сервісне обслуговування - кожному зрозуміло. . Це паростки нашої системи. З моїх порад - контролювати виконання робіт і якість матеріалів на кожному кроці, просто тупо стояти в боксі і дивитись за майстром. Тут хоч в Турин їд на сервіс. До речі, мені на Linea дали 3 роки офіційної гарантії, з можливістю проходити ТО в любому авторизованому центрі світу. Благо місце проживання дає можливість вибору між Львовом, Луцьком та Поляками

Хочу зазначити, що після 5000 пробігу більшість проблем зникла (а бо просто перестав звертати увагу ). Підвіска якось розпрацювалась, пробиття менше, КПП теж чітка і передбачувана. багажник нормально відкривається. Тобто думаю це все було ізза 'новизни і необкатаності". Проте акумулятор зимою вмер, по гарантії поставили новий BOSCH-овський

headbanger

Просто если не ездишь каждый день,снимай клемму (она там специально так сделана) и следи за напряжением.При необходимости подзаряжай.Зимой пару раз заряжали.Сейчас без проблем.Хороший турецкий аккум.

До речі. В інструкції здається вичитав, що там спеціальне "реле" вроді, яке після 15хв простою заблокованої машини саме відключає всю електрику. Це на випадок якщо там світло забув вимкнути чи ще щось. Тільки не знаю наскільки то правда

_As_

машина не біда але є багато мінусу один із них акума пдскажіть будь-ласка який краще купити акуму для цієї машинки для Fiat Linea 1.4 бензин щоб було пускуве велике ну одним словом щоб був потужний і щоб моя машина могла його заряжати а не тільки розряжати дуже вам вдячний

В мене стоїть Bosch S4 40A - 2 рік політ нормальний.

hlon

А нащо купувати акум? Хіба штатний загнувся? В мене штатний стоїть від моменту купівлі, вже 3 роки, як заводилась, так і заводиться, як годинник, що зимою, що літом. Я ніяк не відчуваю, що акуму 3 роки. Машина його заряжає, раз тримається.

Тест-драйв Fiat Linea: Был хэтчбек, стал седан
Был хэтчбек, стал седан

В начале следующего года в нашей стране начнут продавать седан Fiat Linea, относящийся к С-классу. В некоторых странах Европы автомобиль уже поступил в автосалоны. Но российским покупателям придется подождать начала сборки итальянца в Набережных Челнах.

Продажа б/у Fiat

Fiat 500 2013 Fiat 500 8.900$ 2013 58.000 км